Ájurvédské masáže

Ajurvédská masáž

O metodě
Ajurvédská masáž je stále populárnější metodou relaxace. Je oblíbená díky svým blahodárným účinkům a stylem provádění. Ajurvéda léčí celé tělo, duši i mysl.

Při masáži dochází k harmonizaci organismu, uvolnění bolesti, únavy, stresu, posílení imunitního systému, zlepšení krevního oběhu a celkovému stavu uvolnění.
Ajurvédská masáž zvaná také abjanga, je součástí tradičního detoxikačního a revitalizujícího programu. Při této masáži je celé tělo masírováno s pomocí teplého velkého množství herbálního oleje, který má výživný a detoxikační účinek na kůži, tkáně a klouby. Převážně se používá sezamový olej, který tvoří základ ajurvédské masáže. Je to vynikající regenerační prostředek, který otevírá póry, čistí je a váže na sebe toxiny a těžké kovy, zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky.
Po masáži se ponechává olej na kůži co nejdéle, aby tak mohlo dojít k jeho vstřebání a plně se projevily jeho pozitivní účinky. Pokožka pak zůstává vláčná, pružná a zregenerovaná.
Masážní techniky a důslednost masáže vám na kůži provedou spolu s účinkem olejů dokonalé vyčištění a odstranění odumřelých vrstev kůže.

A tento účinek je jen tak mimochodem jako jeden z bonusů při ajurvédské masáži.

Doporučení před masáží
Po této olejové masáži je vhodné se převléci do bavlněného pohodlného oblečení, u kterého nebudete muset zvažovat, zda Vám nebude vadit si jej ušpinit od zbytků masážního oleje. Také je třeba počítat, že budete mít mastnou hlavu.

Kontraindikace
Masáž vyžaduje opatrnost u kožních nemocí a infekcí, u nemoci cév, při lokálních zánětech, rakovině, hypertenzi, akutních onemocnění kloubů a kostí, po operaci s tendencí ke krvácení, při nachlazení.

Obvyklá délka procedury
Záleží na masírovaných částech těla. Masíruje se hlava, šíje, obličej, ruce, nohy zepředu, břicho s hrudníkem, nohy zezadu, záda a plosky noh. Jako nejvhodnější doporučujeme celotělovou masáž, která zabere cca 2,5 hodiny.

Kombinace s jinými procedurami
Ajurvédskou masáž lze spojit i s jinými procedurami našeho studia. Výhodná je kombinace s návštěvou ajurvédského lékaře, který ordinuje v našem studiu.

Cena
Viz ceník.

Možné je také při odchodu v recepci našeho studia zakoupení přírodních ajurvédských produktů.

Máte tedy jedinečnou příležitost nahlédnout do umění ajurvédy.

Provozuje

DAY Spa, s.r.o., DAY Spa Shop, s.r.o.

DAY Spa

DAY Spa

DAY Spa s.r.o. 

DAY Spa Shop s.r.o.

Cejl 107
602 00 Brno

Tel.: 545 212 442
Mobil: 721 533 478

E-mail: recepce@day-spa.cz

Web: day-spa.cz

E-shop: day-spa-shop.cz

Možná platba kartou nad 300 Kč na vybrané produkty a služby.

Nabízíme velkoobchodní prodej ájurvédských přípravků, ájurvédské kosmetiky atd.