Holistické masáže

Holistické masáže

LUXUSNÍ ORGANICKÁ PÉČE o tělo, mysl a ducha
PROPOJENÍ VÝCHODU SE ZÁPADEM • HARMONIZACE ENERGIÍ • KRÁSA VNITŘNÍ A VNĚJŠÍ

ANANDA KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PLETI................................................................................75min. 
Vyrovnávající péče o pleť pro ženy a muže, inspirovaná omlazující technikou šamanky Naugals z Mexika. Čistí, vyživuje, regeneruje, vyhlazuje, rozjasňuje. 

KUNDALINI MASÁŽ..................................................................................................................75min. 
Probuzení a obnovení životní síly. Masáž zad, stimulace energetických bodů a nervů v blízkosti páteře, energie z teplých měšců se solí z Himalájí. 

MANIPURA MASÁŽ... ...............................................................................................................75min. 
Odplavení stresu a strachu, navození vnitřní a vnější harmonie, obnovení vitality. Speciální masáž v oblasti solárního plexu – v sídle naší osobnosti. 

CHAKRA WELLBEING RITUÁL.........................................................  .........................................................105min.
Harmonizace energetických center těla (čaker) aplikací oleje, který je namíchán na míru klienta. Celotělový scrub, aroma-masáž, kosmetická péče Ananda nebo masáž 3. oka - Shirodhara.

Cena

Viz ceník.

Provozuje

DAY Spa, s.r.o., DAY Spa Shop, s.r.o.

DAY Spa

DAY Spa

DAY Spa s.r.o. 

DAY Spa Shop s.r.o.

Cejl 107
602 00 Brno

Tel.: 545 212 442
Mobil: 721 533 478

E-mail: recepce@day-spa.cz

Web: day-spa.cz

E-shop: day-spa-shop.cz

Možná platba kartou nad 300 Kč na vybrané produkty a služby.

Nabízíme velkoobchodní prodej ájurvédských přípravků, ájurvédské kosmetiky atd.