Bambusová masáž

Bambusová masáž

O masáži

Bambusová masáž patří k novinkám ve světě wellness a relaxace. Má vynikající uvolňující, zklidňující, reflexní a lymfatické vlastnosti. Funguje podobně jako lymfatická masáž.
Je vhodná jak pro muže, zejména pro sportovce neboť stimuluje nervová a svalová vlákna, tak i pro ženy, které uvítají její blahodárný vliv zejména na otoky a pocit těžkých nohou a celulitidu.
K masáži celého těla se využívají bambusové tyče a originální bio bambusový olej, který má vyživující, obnovující, regenerační a hojivé vlastnosti, dodává pružnost pokožce a léčí strie.

Účinky masáže

Masáž odstraňuje bolesti páteře, uvolňuje napětí a ztuhlost svalů. Má kosmetické účinky i v oblasti obličeje (odstraňuje tzv. druhou bradu, drenážuje obličej). Pokožka je po této masáži pružnější, hebčí a zářivější. Při této masáži se masíruje celé tělo, včetně obličeje. Po masáži se na pokožku aplikuje bambusový krém, který má velmi blahodárné účinky na pokožku.

Kontraindikace

Masáž není vhodná pro velmi štíhlé osoby, křečové žíly, vysoký krevní tlak, těhotenství, srdeční onemocnění, onkologické onemocnění.

Obvyklá délka

Masáž zahrnuje celé tělo i obličej a trvá 120 min, je možné ji udělat i částečnou a dělíme ji na tyto části – tělo zezadu, celé nohy, horní část těla které trvají 60 min.

Cena

Viz ceník.

Provozuje

DAY Spa, s.r.o., DAY Spa Shop, s.r.o.

 

bambus

DAY Spa

DAY Spa

DAY Spa s.r.o. 

DAY Spa Shop s.r.o.

Cejl 107
602 00 Brno

Tel.: 545 212 442
Mobil: 721 533 478

E-mail: recepce@day-spa.cz

Web: day-spa.cz

E-shop: day-spa-shop.cz

Možná platba kartou nad 300 Kč na vybrané produkty a služby.

Nabízíme velkoobchodní prodej ájurvédských přípravků, ájurvédské kosmetiky atd.