Spa rituál TOKORIKI

Spa rituál TOKORIKI


O metodě

Jedná se o luxusní kosmetické ošetření těla horkými mušlemi stimulující krevní oběh a lymfatický systém. Terapeutické účinky této masáže spočívají v promasírování a důkladném prohřátí svalstva a v rozproudění životní energie v těle. Díky rytmické a intuitivní masáži v rytmu mořských vln pociťujeme úžasnou relaxaci a příjemné pocity bezpečí, kdy starosti a stresy samovolně odplývají. Na konci masáže přichází hluboký klid a harmonie. Masáž je velmi vhodná cítíte-li se unavení nebo máte pocit zatuhlého svalstva, bolí vás záda a šíje. Velmi účinná je tato terapie, i pokud trpíte problémy se spánkem nebo s koncentrací. Procedura je vhodná spíše pro ženy.

Budeme vás hýčkat 120 minut, během kterých zažijete peeling, tlakovou masáž přes sarong, 60ti minutovou masáž celého těla horkými mušlemi s výjimkou obličeje, nanesení kokosového oleje, zábal celého těla a na závěr harmonizaci mozkových hemisfér.

Účinky masáže

Hluboká hydratace pleti a obnova její funkce, což se navenek projeví zářivým, zdravým a krásným vzhledem. Stimuluje krevní oběh a blahodárným vlivem na lymfatický systém působí proti celulitidě. Hluboce relaxuje a harmonizuje. Postupně prohřívá celé tělo. Pomáhá detoxikaci organismu. Vyrovnává energii v těle. Teplo z mušlí pomáhá uvolňovat ztuhlé svaly, bloky, křeče. Uleví od bolesti v kloubech, reguluje trávení a zrychluje metabolismus.

Kontraindikace

  • vysoký krevní tlak
  • nemoci srdce, křečové žíly
  • cukrovka
  • těhotenství
  • virové a infekční onemocnění
  • nádorová onemocnění a poruchy mízního systému
  • přecitlivělost na teplo, epilepsie, sluneční popáleniny, otevřené rány, záněty

Cena

Viz ceník.

Provozuje

DAY Spa, s.r.o., DAY Spa Shop, s.r.o.

musle

DAY Spa

DAY Spa

DAY Spa s.r.o. 

DAY Spa Shop s.r.o.

Cejl 107
602 00 Brno

Tel.: 545 212 442
Mobil: 721 533 478

E-mail: recepce@day-spa.cz

Web: day-spa.cz

E-shop: day-spa-shop.cz

Možná platba kartou nad 300 Kč na vybrané produkty a služby.

Nabízíme velkoobchodní prodej ájurvédských přípravků, ájurvédské kosmetiky atd.