Solná jeskyně

Solná jeskyně

Chtěly bychom Vás poprosit, ve školním roce si volejte kvůli rezervaci pro odpolední časy, dopoledne k nám některé dny chodí školy a školky. Děkujeme. 

O metodě

Solná jeskyně je nová, originální a účinná metoda využití kombinace solí z Mrtvého moře, himalájských solných krystalů, jodobromové soli z Polska a solankových vodopádů. Tato kombinace má výrazné blahodárné preventivní a regenerační účinky.

Naše solná jeskyně je dokonale akusticky izolována, léčebné pobyty v jeskyni jsou citlivě doprovázeny relaxační hudbou, která využívá všech principů muzikoterapie. Jeskyně je současně vybavena fontánami a zvlhčovačem ovzduší, což dále zvyšuje obsah jódu a iontů v mikroklimatu jeskyně. Pohodová atmosféra je ještě umocňována speciálním osvětlením, díky kterému je využíváno i léčebného účinku světla.

Léčebná kúra v jeskyni trvá 45 minut. Klienti odpočívají na pohodlných lehátkách. Dochází ke vdechování mikroelementů, které působí hojivě na dýchací cesty, usnadňují odkašlávání a současně se vstřebávají do krevního oběhu. Jedná se především o jod, který se výrazně podílí na zlepšení prokrvení všech orgánů, včetně srdce, mozku i pohybového ústrojí. Takto se odplavují nežádoucí produkty zánětu, zmírňuje se bolest, lepší se funkce. Jód též podporuje látkovou výměnu a zlepšuje spalování tuků. Pobyt v jeskyni je velmi vhodný pro všechny věkové skupiny klientů, je velmi doporučován dětem již od věku 3 let, jakož i těhotným ženám. Pro zvýšení léčebného efektu a jeho trvání doporučujeme absolvovat sérii 10 léčebných pobytů (á 45 min.) v jeskyni. Pobyty v jeskyni výrazně přispívají k relaxaci, psychickému uvolnění a posílení imunitního systému moderního člověka, přetíženého negativními vlivy civilizace.

Doporučené indikace

Jedná se o celou škálu tzv. civilizačních chorob, zejména:

  • chronické katary nosu i krku
  • astma, zápaly plic, alergie
  • srdečně cévní problémy a onemocnění
  • kožní onemocnění
  • snížená funkce štítné žlázy
  • neurózy a komplikace způsobené stresem
  • poruchy imunity organismu
  • poruchy zažívacího traktu

Kontraindikace

Osobám trpícím klaustrofobií, zvýšenou činností štítné žlázy a degenerativními nemocemi doporučujeme návštěvu nejprve konzultovat s ošetřujícím lékařem.

Doporučení před procedurou

Před procedurou vypněte mobilní telefony a zajděte si na WC. Podpoříte tím relaxaci.

Obvyklá délka procedury

Procedura trvá 45 minut. Pobyt v solné jeskyni začíná každou celou hodinu. Přijďte cca 10 minut předem. Po zahájení procedury již není vstup do jeskyně možný. Doporučujeme se objednat dopředu na uvedeném telefonním čísle. Více informací v kontaktech.

Cena

Základní cena jednoho vstupu je 89 Kč. Permanentka na deset vstupů stojí 690 Kč. Více viz ceník.

jeskyne

Kombinace s jinými procedurami

Mimo popsaných kontraindikací nejsou známy nedoporučené kombinace s jinými procedurami nebo s klasickou léčbou. Terapie je naopak velmi vhodná při odvykání kouření a při detoxikaci. Jste-li ovšem na pochybách, poraďte se s lékařem.

Provozuje

DAY Spa Shop s.r.o.

DAY Spa

DAY Spa

DAY Spa s.r.o. 

DAY Spa Shop s.r.o.

Cejl 107
602 00 Brno

Tel.: 545 212 442
Mobil: 721 533 478

E-mail: recepce@day-spa.cz

Web: day-spa.cz

E-shop: day-spa-shop.cz

Možná platba kartou nad 300 Kč na vybrané produkty a služby.

Nabízíme velkoobchodní prodej ájurvédských přípravků, ájurvédské kosmetiky atd.