Solná jeskyně

Solná jeskyně

Chtěly bychom Vás poprosit, ve školním roce si volejte kvůli rezervaci pro odpolední časy, dopoledne k nám některé dny chodí školy a školky. Děkujeme. 

O metodě

Solná jeskyně je nová, originální a účinná metoda využití kombinace solí z Mrtvého moře, himalájských solných krystalů, jodobromové soli z Polska a solankových vodopádů. Tato kombinace má výrazné blahodárné preventivní a regenerační účinky.

Naše solná jeskyně je dokonale akusticky izolována, léčebné pobyty v jeskyni jsou citlivě doprovázeny relaxační hudbou, která využívá všech principů muzikoterapie. Jeskyně je současně vybavena fontánami a zvlhčovačem ovzduší, což dále zvyšuje obsah jódu a iontů v mikroklimatu jeskyně. Pohodová atmosféra je ještě umocňována speciálním osvětlením, díky kterému je využíváno i léčebného účinku světla.

Léčebná kúra v jeskyni trvá 45 minut. Klienti odpočívají na pohodlných lehátkách. Dochází ke vdechování mikroelementů, které působí hojivě na dýchací cesty, usnadňují odkašlávání a současně se vstřebávají do krevního oběhu. Jedná se především o jod, který se výrazně podílí na zlepšení prokrvení všech orgánů, včetně srdce, mozku i pohybového ústrojí. Takto se odplavují nežádoucí produkty zánětu, zmírňuje se bolest, lepší se funkce. Jód též podporuje látkovou výměnu a zlepšuje spalování tuků. Pobyt v jeskyni je velmi vhodný pro všechny věkové skupiny klientů, je velmi doporučován dětem již od věku 3 let, jakož i těhotným ženám. Pro zvýšení léčebného efektu a jeho trvání doporučujeme absolvovat sérii 10 léčebných pobytů (á 45 min.) v jeskyni. Pobyty v jeskyni výrazně přispívají k relaxaci, psychickému uvolnění a posílení imunitního systému moderního člověka, přetíženého negativními vlivy civilizace.

Doporučené indikace

Jedná se o celou škálu tzv. civilizačních chorob, zejména:

  • chronické katary nosu i krku
  • astma, zápaly plic, alergie
  • srdečně cévní problémy a onemocnění
  • kožní onemocnění
  • snížená funkce štítné žlázy
  • neurózy a komplikace způsobené stresem
  • poruchy imunity organismu
  • poruchy zažívacího traktu

Kontraindikace

Osobám trpícím klaustrofobií, zvýšenou činností štítné žlázy a degenerativními nemocemi doporučujeme návštěvu nejprve konzultovat s ošetřujícím lékařem.

Doporučení před procedurou

Před procedurou vypněte mobilní telefony a zajděte si na WC. Podpoříte tím relaxaci.

Obvyklá délka procedury

Procedura trvá 45 minut. Pobyt v solné jeskyni začíná každou celou hodinu. Přijďte laskavě cca 10 minut předem. Po zahájení procedury již není vstup do jeskyně možný. Doporučujeme se objednat dopředu na uvedeném telefonním čísle. Více informací v kontaktech.

Cena

Základní cena jednoho vstupu je 89 Kč. Permanentka na deset vstupů stojí 690 Kč. Více viz ceník.

jeskyne

Kombinace s jinými procedurami

Mimo popsaných kontraindikací nejsou známy nedoporučené kombinace s jinými procedurami nebo s klasickou léčbou. Terapie je naopak velmi vhodná při odvykání kouření a při detoxikaci. Jste-li ovšem na pochybách, poraďte se s lékařem.

Provozuje

DAY Spa Shop s.r.o.

DAY Spa

DAY Spa

DAY Spa s.r.o. 

DAY Spa Shop s.r.o.

Cejl 107
602 00 Brno

Tel.: 545 212 442
Mobil: 721 533 478

E-mail: recepce@day-spa.cz

Web: day-spa.cz

E-shop: day-spa-shop.cz

Možná platba kartou nad 300 Kč na vybrané produkty a služby.

Nabízíme velkoobchodní prodej ájurvédských přípravků, ájurvédské kosmetiky atd.