o DAY Spa

Ájurvéda • Masáže • Kosmetika • Solná jeskyně • Poradenství

Péče o tělo, mysl a duši...

Relaxační atmosféra

Hned při vstupu vás přivítá relaxační atmosféra. Hudba, vůně, svíčky, solné lampy, dekorace a příjemný personál tvoří tu pravou pohodu během vaší návštěvy u nás.

Profi personál

Náš tým má za sebou léta praxe, tisíce provedených masáží a neustále se vzdělává. DAY Spa provozujeme více než 15 let, a proto víme, co děláme. Těšíme se na vás.

Kvalitní suroviny

Při masážích používáme vám na míru přírodní produkty, které máme léty ověřené. Některé
z nich si dokonce sami vyrábíme, a tak máme jistotu opravdové kvality.

Produkty ke koupi

Pokud vás zaujmou některé z vystavených či při terapii použitých produktů, lze je zakoupit na recepci i bez předchozího objednání. Náš personál vás rád obslouží.

DAY Spa je harmonie

Osobní přístup je to, na čem si zakládáme. Jsme sice inspirováni ájurvédou, ale používáme i další klasické techniky běžné v Evropě. 

Naším cílem je, abyste od nás odcházeli zrelaxovaní, restartovaní a vybavení doporučeními pro domácí péči o sebe sama i své blízké. Nahlédněte do naší nabídky. Díky spolupráci s Day Spa Shopem u nás najdete i široký výběr čerstvých přírodních produktů za příjemné ceny.

Našim zákazníkům věnujeme maximální péči, aby se k nám rádi vraceli.  

DAY Spa oslovuje vaše smysly a tím vede k harmonii...

Výběr barev, hudby a vůně vytváří příjemné prostředí, kde před a po proceduře můžete ochutnat i lahodný čaj. Během péče je použití přírodních produktů vám na míru samozřejmostí. Komfort dodává i lehký bavlněný sárong na zakrytí. Samotný dotek je již uměním každého maséra. Skládanka harmonie je tak dokončená.

Naše srdcovky

E-shop s ájurvédskými a přírodními produkty
Day Spa Shop

E-shop pro charitativní organizaci
Mary's Meals